Siła płynie z gór !
SZUKAJ W SERWISIE B5
NEWSLETTER Newsletter
BESKIDZKA 5 DLA MIESZKAŃCÓW Beskidzki produkt na 5
SZUKAJ NOCLEGU: przejdź do bazy noclegowej SZUKAJ ATRAKCJI przejdź do bazy atrakcji FILM O BESKIDZKIEJ 5 zobacz film

Aktualności

Puchar Świata w skokach narciarskich - Wisła 2017

Po raz piąty w historii najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie przyjadą do Wisły na zawody Pucharu Świata. Drugi rok z rzędu na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne, które w tym sezonie zaplanowano na 14 i 15 stycznia 2017 roku.

... czytaj więcej

Sylwester w Beskidzkiej 5

Zapraszamy do spędzenia sylwestra w Beskidzkiej 5. Każda z miejscowości oferuje wiele atrakcji do wyboru! Szczegóły w rozwinięciu.

... czytaj więcej

Mistrzostwa Świata Drwali

Już po raz 32. najlepsi w swoim fachu drwale będą walczyli o tytuł mistrza świata. Na początku września w Wiśle odbędą się Mistrzostwa Świata Drwali.

... czytaj więcej

Promocja serowarstwa w regionie Beskidzkiej 5 - Szczyrk

Przekazywane z pokolenia na pokolenie sposoby wytwarzania serów owczych i pasterskie zwyczaje należą, tak jak architektura, muzyka, stroje i gwara górali do dziedzictwa kultury Beskidów. Dzięki warsztatom można było obserwować proces wytwarzania sera owczego - bundza. Pokaz okraszony był ciekawymi historiami o góralskich tradycjach, kulturze i zwyczajach, które przybliżał uczestnikom Pan Józef Michałek. Warsztat połączony był z degustacją rożnych gatunków serów regionalnych.

... czytaj więcej

Promocja serowarstwa w regionie Beskidzkiej 5 - Wisła

Pierwsza z cyklu imprez w ramach Projektu "Promocja serowarstwa w regionie Beskidzkiej 5". Można było zobaczyć jak się wyrabia oscypek, redykołkę, gołkę, bunc i przede wszystkim tradycyjną bryndzę. Było smakowicie!

... czytaj więcej

Ferie w Ustroniu

Zapraszamy do krainy zabawek oraz tajemniczych baśni :)

... czytaj więcej

Warunki narciarskie na stokach

Pomimo odwilży w Beskidzkiej 5 śmiga się bez ograniczeń. Informacje o tym, jak wygląda sytuacja w poszczególnych miejscowościach w rozwinięciu. Zapraszamy do szusowania!

... czytaj więcej

Sylwester w Beskidach! Zobacz co oferuje Beskidzka 5

Do wyboru kilkanaście imprez organizowanych w regionie. W Beskidzkiej 5 nie sposób się nudzić! Zapraszamy!

... czytaj więcej

Andrzejki w Beskidzkiej 5

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą imprez andrzejkowych, które odbędą się w miejscowościach Beskidzkiej 5! Wróżymy wszystkim udaną zabawę.

... czytaj więcej

Weekend z Beskidzką 5. 7-8.11. 2015

Co nas czeka w weekend w Beskidzkiej 5? Masa atrakcji! Zapraszamy do odwiedzenia naszego regionu! Więcej informacji w rozwinięciu.

... czytaj więcej

Aktualności 1 - 10 z 230 | Strona 1 z 23

< Poprzedna || Następna >

Brenna
Istebna
Szczyrk
Ustroń
Wisła