Siła płynie z gór !
SZUKAJ W SERWISIE B5
NEWSLETTER Newsletter
BESKIDZKA 5 DLA MIESZKAŃCÓW Beskidzki produkt na 5
SZUKAJ NOCLEGU: przejdź do bazy noclegowej SZUKAJ ATRAKCJI przejdź do bazy atrakcji FILM O BESKIDZKIEJ 5 zobacz film

Lokalni przewoźnicy

Nazwa Kontakt Oferta
TRANSBUS.eu

www.transbus.eu
Tel: 690 150 400,
fax: 0048 33 855 32 72
43-460 Wisła,
ul.Kopydło 111

Oferujemy profesjonalne usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm na terenie Polski oraz całej Europy.Posiadamy w swojej ofercie komfortowe i klimatyzowane busy osobowe (8+1osób) oraz busy dostawcze do 1,4t ładowności z możliwością dołączenia przyczepy lub lawety. -wycieczki -przewozy na targi i wystawy -spotkania -przewozy konferencyjne -obsługa zorganizowanych imprez -obsługa lotnisk -wyjazdy oraz obsługa imprez okolicznościowych -wynajem busów- pojazd wraz z kierowcą do dyspozycji wynajmującego -wyjazdy ekspresowe (do godziny od zgłoszenia) -transport przesyłek do 1400kg +przyczepa Transport pojazdów (bus+laweta)
Usługi transportowe WIESŁAW OLMA

www.taxibus-wisla.pl
(33) 855 22 17,
502 205 141

Firma posiada następujące rodzaje pojazdów: 2 busy 8+1, 2 taxi 4+1 Wszystkie samochody posiadają klimatyzację oraz napęd 4x4. Przewoźnik głównie jeździ na terenie Wisły, ale oferta przewiduje dowóz i odbiór z lotnisk, dworców PKP
i PKS, hoteli, wyciągów narciarskich itp. Istnieje również możliwość organizacji wycieczek po pętli beskidzkiej oraz innych ciekawych miejscach. Pojazdy przeznaczone są również do przewozów osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przewidywane są rabaty dla stałych klientów, a na dłuższych trasach można negocjować ceny. Na życzenie klienta wystawiane są również faktury VAT.
Transport osobowy MAREK PIECKA www.przewozosob.wisla.pl 603 500 747 Firma posiada następujące rodzaje pojazdów: 1 bus 8+1 Przewoźnik głównie jeździ na terenie Wisły, ale posiada licencję na cały kraj. Do oferowanych usług należą: przewóz osób do bardziej oddalonych wyciągów (tj. Ustroń, Szczyrk, Istebna, Salmopol) z możliwością przewozu sprzętu sportowego, wycieczki po Beskidach, wieczorny dowóz na imprezy, a także dowóz na lotniska, dworce PKS i PKP itp.
P.H.U SKROK www.skrok.com.pl
(33) 817 96 55,
601 176 599
Firma posiada następujące rodzaje pojazdów: 2 busy 8+1, 1 bus 18+1, 1 bus 20+1 Firma zajmuje się wynajmem minibusów, busów oraz luksusowych minibusów. Obsługuje wyjazdy na wycieczki szkolne i zakładowe, kolonie i zimowiska, organizuje przewozy na wesela, targi, szkolenia, przysięgi, pielgrzymki, imprezy sportowe, koncerty, wczasy, konferencje, delegacje krajowe i zagraniczne, wyjazdy pobytowe, wycieczki objazdowe, transfery (lotniska), dowozi narciarzy na stoki. Wyjazdy organizowane są dla osób prywatnych, grup zorganizowanych, a także dla firm. Przewoźnicy posiadają licencje na przewozy krajowe oraz międzynarodowe. Firma wystawia faktury VAT. Ceny są do uzgodnienia.
Usługi transportowe - ŻĄDŁO www.travelszczyrk.com.pl (33) 817 92 05,
601 511 038
Firma posiada następujące rodzaje pojazdów: 1 autokar 55+2+1, 1 autokar 49+2+1, 6 busów 25+1+1 Firma posiada licencje na przewozy krajowe i zagraniczne. Obsługuje stałe linie autokarowe na trasach: Szczyrk Salmopol - Bielsko-Biała, Szczyrk Biła - Bielsko-Biała oraz Rybarzowice - Bielsko-Biała. Firma zajmuje się także przewozem osób na terenie całego kraju, współpracuje z biurami podróży i obsługuje wycieczki zagraniczne. Z kolei na terenie Beskidów organizuje kursy krajoznawcze i widokowe. Zimą oferuje przewóz narciarzy bezpośrednio z hoteli pod stok, oraz odbiór o umówionej porze. Dla grup zorganizowanych przewidziane są atrakcyjne ceny, oraz jeden kurs na tydzień gratis. Natomiast w okresie letnim zajmuje się przewozem kolonii czy transportem dla zielonych szkół, proponując także atrakcyjne wycieczki
z licencjonowanymi przewodnikami.
B.U.T.T. "TELE-BUS" STANISŁAW PINKAS 603 250 256 Firma posiada następujące rodzaje pojazdów: 2 busy 8+1 oraz  1 bus 6+1. Przewoźnik głównie jeździ na terenie Beskidzkiej 5, ale posiada licencję na cały kraj. Do oferowanych usług należą przewozy osób na telefon pod skocznię im. Adama Małysza do szlaków turystycznych (Kubalonka, Wisła Czarne, Wisła Malinka, Salmopol, Łabajów, Jawornik), do atrakcyjnych miejsc turystycznych Wisły, Ustronia, Szczyrku i okolic oraz do wyciągów narciarskich, gdyż samochód ma możliwość przewożenia sprzętu sportowego, jak również dowóz i odbiór z hoteli, dworców PKS i PKP itp.
Firma zaprasza również do skorzystania ze specjalnej oferty – przewóz na wycieczkę busami „Mała Pętla Beskidzka”. Przejazd i czas zwiedzania zajmuje ok. 4 godziny, a biegnie następującą trasą:  Skocznia im. A. Małysza, Zapora w Wiśle Czarne, Zamek Prezydencki, Kubalonka, Panorama Beskidzka, Kurna Chata, Wystawa koronek koniakowskich, punkt widokowy „Koczy Zamek” oraz przejście graniczne w Jasnowicach.
Oferuje także przewozy na wycieczki „Pętla Cieńkowska”: przewóz do wyciągu na Cieńków - spacer żółtym szlakiem do górnej stacji wyciągu na skocznię - zjazd wyciągiem do dolnej stacji - przewóz do wyznaczonego miejsca pobytu. Można również poszerzyć tę wycieczkę o zwiedzanie wodospadu „Wiślańska Niagara”, Zapory Czarne, Doliny „Białej Wisełki” i Zamku Prezydenckiego.
BIURO TURYSTYCZNO-PRZEWOZOWE "GAZELA" www.gazela.com.pl
(33) 854 23 54,
601 468 413
Firma posiada następujące rodzaje pojazdów: 1 autokar 49+1+1, 1 autokar 49+1+1, 1 bus 20+1, 1 bus 17+1, 1 bus 7+1, 1 bus 4+1 Firma oferuje wynajem autokarów na wycieczki krajowe i zagraniczne oraz wszelkiego rodzaju przewozy na życzenie klienta. Autokary spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają wymagane koncesje krajowe
i zagraniczne. Wszystkie miejsca w autokarach są dodatkowo ubezpieczone (NW), a ceny wynajmu są do uzgodnienia. Biuro zajmuje się także organizowaniem wycieczek w kraju i za granicą oraz imprez plenerowych i regionalnych.
TAXI WISŁA BOGDAN HANUS www.taxiwisla.pl
502 367 563,
607 365 163
Firma posiada następujące rodzaje pojazdów: 2 busy 6+1, 1 bus 8+1 Przewoźnik posiada licencję na cały kraj. Bus 8-osobowy ma możliwość przewożenia 2 osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Firma zajmuje się dowozem osób do hoteli, pensjonatów, pokoi gościnnych, wyciągów narciarskich, kolei linowych, szlaków turystycznych oraz przewozem osób na dworce PKS i PKP, lotniska, promy itp.
W ofercie znajduje się również ? w zależności od życzeń klientów ? możliwość zrobienia zakupów na telefon, zakupu kwiatów, przewozu przesyłek i bagażu oraz przewozu dzieci do szkół i przedszkoli, a także zajmuje się odprowadzaniem samochodów, holowaniem i obsługą różnego rodzaju uroczystości (np. konferencje, zjazdy itp.) Istnieje możliwość złożenia zamówienia on-line.
TAXI WISŁA AGNIESZKA I ADAM MADZIA 513 167 027,
505 411 909
Firma posiada następujące rodzaje pojazdów: 2 busy 6+1 Przewoźnik głównie jeździ na terenie Beskidzkiej 5, ale posiada licencję na cały kraj. Samochody posiadają napęd 4x4. Do oferowanych usług należą: dowóz i odbiór z wyciągów narciarskich, hoteli, dworców PKS i PKP itp. Ceny są do uzgodnienia. Istnieje również możliwość wystawienia faktury VAT.
Transport Osób Niepełnosprawnych Piotr Szulik www.ton.net.pl
609 805 801
Firma posiada następujące rodzaje pojazdów: 1 bus 8+1 Firma oferuje transport osobowy specjalizujący się w przewozie osób niepełnosprawnych. W ofercie znajduje się dowóz do hoteli, sanatoriów, dowóz na lotniska i dworce, dowóz do lekarzy, szpitali (np. na dializy), dowóz pracowników do zakładów pracy oraz dzieci do szkół. Wedle życzenia klientów firma oferuje również przewóz do takich miejsc jak Łagiewniki, Kraków czy Wadowice oraz do okolicznych atrakcyjnych miejsc znajdujących się na terenie Beskidzkiej 5 i nie tylko.
Firma Handlowo - Usługowa P&P Pawel Mrowiec www.busy-szczyrk.pl
(33) 8178743,
501 944 191
Firma posiada następujące rodzaje pojazdów: 2 busy marki Volkswagen 8 + 1. Firma, działająca na terenie Szczyrku, oferuje usługi turystyczne z zakresu: zakwaterowania, organizacji wycieczek krajoznawczych w Beskidach, przewozu turystów busami w obrębie miejscowości jak i na terenie całego kraju. W ramach oferty mieszczą się przewozy osób w obrębie miejscowości, dowóz narciarzy do wyciągów narciarskich, dowóz turystów do szlaków i obiektów turystycznych, hoteli, restauracji, karczm regionalnych, lokali rozrywkowych, jak również do dworca PKP i PKS w Bielsku-Białej, dowozy na lotnisko oraz możliwość wynajęcia samochodu (na wyłączność klienta). Ponadto firma oferuje usługi przewozu osób na terenie całego kraju, a w przypadku grup zorganizowanych zapewnia transport z wykorzystaniem zaprzyjaźnionych firm transportowych (możliwość przewiezienia do 500 osób jednorazowo). Dla wypoczywających w Szczyrku oferuje również jednodniowe wycieczki busami po Beskidzie Śląskim i Żywieckim: Panorama Beskidzka (najpopularniejsza wycieczka wśród naszych klientów), Góra Żar - Elektrownia Szczytowo-Pompowa, Kulig w Białej Wisełce, Szyndzielnia, Koliba „Pod Czarcim Kopytem”, Stara Karczma „Drewutnia”, Stara Karczma „Biały Krzyż”, jak również wyjazdy do innych miejsc: Kraków i Wieliczka, Zakopane, Częstochowa, Oświęcim i inne miejsca na terenie całego kraju wybrane przez klienta.

Brenna
Istebna
Szczyrk
Ustroń
Wisła