Siła płynie z gór !
SZUKAJ W SERWISIE B5
NEWSLETTER Newsletter
BESKIDZKA 5 DLA MIESZKAŃCÓW Beskidzki produkt na 5
SZUKAJ NOCLEGU: przejdź do bazy noclegowej SZUKAJ ATRAKCJI przejdź do bazy atrakcji FILM O BESKIDZKIEJ 5 zobacz film

PL

Sprawdź, jak wiele do zaoferowania ma nasz region

SZCZEGÓLNIE POLECAMY

Beskidzkie smaki

Jeśli jesteś smakoszem, który ceni naturalne produkty i przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, wybierz się w kulinarną podróż po Beskidzkiej 5. W każdej miejscowości znajdują się regionalne karczmy, a w wielu gospodarstwach agroturystycznych możesz skosztować specjałów prawdziwie domowej, góralskiej kuchni.

... czytaj więcej

Dla najmłodszych

W Beskidzkiej 5 nie brakuje atrakcji dla małych i dużych dzieci. Krótki spacer po górskim szlaku będzie przygodą dla każdego malca; aby jednak móc podziwiać panoramę beskidzkich zboczy, a jednocześnie uniknąć męczącego, zwłaszcza dla małych nóżek - podchodzenia pod górę, można na szczyt Czantorii, Stożka czy Skrzycznego wyjechać kolejką linową.

... czytaj więcej

Lokalne produkty

Beskidzka 5 to region, gdzie niezwykle żywe jest tradycyjne rzemiosło i twórczość ludowa. W licznych galeriach i izbach regionalnych znaleźć można wyjątkowe wyroby artystyczne i użytkowe, porozmawiać z ich twórcami, a nawet przyjrzeć się procesowi ich powstawania.

... czytaj więcej

Imprezy

Zarówno latem tak i zimą gminy Beskidzkiej 5 oferują szeroki wachlarz imprez, od kulturalnych i promujących lokalną tradycję, przez imprezy taneczne, muzyczne, teatralne, po sportowe propagując zdrowy i aktywny tryb życia.

... czytaj więcej


Brenna
Istebna
Szczyrk
Ustroń
Wisła