Siła płynie z gór !
SZUKAJ W SERWISIE B5
NEWSLETTER Newsletter
BESKIDZKA 5 DLA MIESZKAŃCÓW Beskidzki produkt na 5
SZUKAJ NOCLEGU: przejdź do bazy noclegowej SZUKAJ ATRAKCJI przejdź do bazy atrakcji FILM O BESKIDZKIEJ 5 zobacz film

Ustroń

Niewiele jest miejsc na polskiej mapie turystycznej, gdzie wypoczynek może być atrakcyjny niezależnie od pory roku. My zapraszamy do Ustronia - jedynego w Beskidzie Śląskim miasta wczasowo - uzdrowiskowego, położonego w dolinie rzeki Wisły, pomiędzy zboczami Czantorii i Równicy. Dojechać tu można z Katowic i Bielska - Białej wygodną dwupasmową szosą.

Oferujemy nie tylko wypoczynek, ale również rehabilitację i leczenie chorób układu ruchu, krążenia, dróg oddechowych i układu nerwowego. Wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę i urządzenia Uzdrowiskowy Zakład Przyrodoleczniczy przeprowadza dziennie około 5 tysięcy zabiegów.

Do najważniejszych atrakcji Ustronia należą solankowe baseny kąpielowe, czteroosobowa kolejka krzesełkowa na Czantorię, letni i całoroczny tor saneczkowy, Leśny Park Niespodzianek, szlaki turystyczne i spacerowe, trasy rowerowe, kryte korty tenisowe, oświetlone i sztucznie naśnieżane trasy narciarskie, liczne zabytki i placówki kultury. Z myślą o przyjeżdżających gościach i mieszkańcach organizowanych jest tu wiele atrakcyjnych imprez sportowych i kulturalnych. Ustroń to atrakcja przez cały rok!

Print
> Pogoda w Ustroniu
> więcej informacji na stronie Ustronia

Brenna
Istebna
Szczyrk
Ustroń
Wisła